БУМ!

Уважаемые Бухгалтеры!

Рады сообщить Вам, что СЕГОДНЯ на рынке бухгалтеров Украины произошло важное событие, и Вы первые, кому мы это сообщаем

 

Подробнее ...
Продукты компании 1С

Уважаемые пользователи и клиенты нашей компании сообщаем Вам, что программные продукты от компании 1С теперь доступны и Вам.  

Подробнее ...
PDF Печать

В: Які існують особливості реєстрації місць зберігання алкогольних напоїв, зокрема, якщо алкогольні напої зберігаються безпосередньо в магазині? 

 

О: Зберігати алкогольні напої дозволено тільки в місцях зберігання, які внесені до Єдиного державного реєстру місць зберігання (далі – Єдиний реєстр).
Порядок ведення Єдиного державного реєстру місць зберігання затверджено наказом ДПАУ від 28.05.2002 р. № 251 (далі – Порядок). 
Єдиний державний реєстр місць зберігання – це перелік місць, що використовуються для зберігання спирту, та приміщень, що використовуються для зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів (далі – місце зберігання), який містить відомості про місцезнаходження місць зберігання та відомості про заявників.
До Єдиного реєстру вносяться:
– місця зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів;
– місця зберігання спирту суб'єктів підприємницької діяльності – виробників спирту та алкогольних напоїв;
– місця зберігання спирту суб'єктів підприємницької діяльності, які отримують спирт для забезпечення виробничих та інших потреб, якщо його кількість перевищує 100 декалітрів на квартал.
Для внесення до Єдиного реєстру місць зберігання роздрібних партій алкогольних напоїв або тютюнових виробів суб'єкти підприємницької діяльності подають заяву до регіонального управління Департаменту за місцезнаходженням місця зберігання (абз. 5 п. 2.1 Порядку).
У листі від 04.02.2010 р. № 1114/6/32-0615 «Щодо місць зберігання алкоголю і тютюну» ДПАУ надала роз'яснення стосовно місць зберігання алкоголю і, зокрема, дійшла такого висновку: 
«...до Єдиного державного реєстру має вноситися будь-яке місце зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, незалежно від того, знаходиться воно у місці здійснення торгівлі чи у відокремлених від об'єкта торгівлі місцях (складських приміщеннях)». 
Отже, виходячи з вищенаведеного, якщо алкогольні напої зберігаються безпосередньо в магазині, то магазин (як місце здійснення торгівлі) вважається і місцем зберігання таких напоїв та повинен бути внесений до Єдиного реєстру згідно із заявою суб'єкта підприємницької діяльності за місцезнаходженням місця зберігання.

 

 

 
 


АвторизацияСейчас 4 гостей онлайн

Наш опрос

Ответы на какие вопросы Вам наиболее интересно видеть в программе?