БУМ!

Уважаемые Бухгалтеры!

Рады сообщить Вам, что СЕГОДНЯ на рынке бухгалтеров Украины произошло важное событие, и Вы первые, кому мы это сообщаем

 

Подробнее ...
Продукты компании 1С

Уважаемые пользователи и клиенты нашей компании сообщаем Вам, что программные продукты от компании 1С теперь доступны и Вам.  

Подробнее ...
Вопросы и ответы от ГНИ 6.02.2014

На питання платників податків, які надійшли в телефонному режимі «гаряча лінія» відповідає начальник відділу податку на прибуток ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області Гавриловська О. М.

Питання: Яка відповідальність передбачена у разі порушення термінів сплати авансових внесків?

Відповідь: Оскільки авансові внески вважаються узгодженими грошовими зобов*язаннями, за їч несплату або несвоєчасну сплату платники несуть відповідальність, передбачену статтею 126 Податкового кодексу України. Так у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом визначених строків, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

-10відсотків погашеної суми податкового боргу – при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати грошового зобов’язання;

20 відсдтків погашеної суми податкового боргу – при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання. Крім цього, на суму податкового боргу нараховується пеня за кожен день прострочення з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Нацбанку (підпункт 129.1.1 пункт 129.1 стаття 129 Податкового кодексу України).

Увага, для платників податків - «гаряча лінія» !

12.02.2014 року з 15:00 до 16:00 години буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з начальником управління ІТ та обліку платників ДПІ у Київському районі м. Одеси Головного управління Міндоходів в Одеській області Куруновою О.В. на тему: «Порядок застосування реєстраторів розрахункових операцій».

Увага!!! Оновлений реєстр РРО

ДПІ у Київському районі м. Одеси ГУ Міндоходів в Одеській області, повідомляє, що наказом Міністерства доходів і зборів України від 20.01.2014 №43 оновлений Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.

Новий Реєстр доповнений чотирма моделями касової техніки, а саме:

–    ІКС-А8800, версія ПЗ: MF-08;

– ІКС-С651Т, версія ПЗ: MZ-08;

–    ФР7, версія ПЗ: ФР-08;

–    МІНІ-ФП82.01, версія ПЗ: 8201F1.

Загальна кількість сертифікованих приладів, запропонованих користувачам, складає 91 апарат. Це апарати, які відповідають сучасним вимогам і забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів доходів і зборів в електронній формі.

Втратив  чинність попередній Реєстр, який був затверджений Наказом Міндоходів  України від 27.12.2013  №860.

Свідоцтво платника єдиного податку – підлягає обов’язковому поверненню

Бланк свідоцтва платника єдиного податку є документом строгого обліку. Тому, у разі отримання витягу  з Реєстру платників єдиного податку чи/або відмови від спрощеної системи оподаткування він підлягає обов'язковому поверненню контролюючому органу,  що видав  таке свідоцтво.

Це передбачено Законом України від 24.10 2013 № 657-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень», який набрав чинності з 1 січня 2014 року.

З 1 січня 2014 року реєстрація суб'єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів в реєстр платників єдиного податку. Таким чином, замість свідоцтва платника єдиного податку фізична особа-підприємець на свій запит зможе безкоштовно одержати витяг з Реєстру платників єдиного податку. Видані свідоцтва платника єдиного податку підтверджують знаходження фізичної особи – підприємця на спрощеній системі оподаткування до отримання витяга

з реєстру або внесення змін до реєстру.

 

 

 

Інваліди, які займаються незалежною професійною діяльністю

можуть повністю звільнити від сплати ЄСВ

Згідно законопроекту від 23.01.2014г № 4011, пропонується внести зміни в п.4 ст.4 Закону України від 08.07.2010 №2464 "Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування". Особи, вказані в п. 5 ч. 1 статті 4 Закону (особи, що забезпечують себе роботою самостійно), звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є інвалідами і одержують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

Відповідно до п.4 ст.4 Закону про збір і облік ЄСВ, пенсіонери і інваліди, які відповідно до закону одержують пенсію або соціальну допомогу, звільняються від сплати за себе єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування тільки в тому випадку, якщо вони використовують спрощену систему оподаткування при здійсненні підприємницької діяльності. Такі громадяни можуть бути платниками ЄСВ тільки за умови їх добровільної участі в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Затверджено нову форму звіту про надання рієлтерських послуг органами Міндоходів

Відповідно до підпункту 170.1.6 статті 170 Податкового кодексу суб'єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов'язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтери), зобов'язані надіслати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до органу державної податкової служби за місцем своєї реєстрації.

Міністерством доходів і зборів України наказом від 24.12.2013 р. №846 затверджено нову форму Інформації, стару форму, затверджену наказом Міністерства фінансів України від 30.11.2012 р. №1248 скасовано. Зазначену Інформацію рієлтерам слід подавати у терміни, встановлені для подання Податкового розрахунку за формою №1ДФ, тобто протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного податкового кварталу. Інформація подається окремо за кожний квартал, незалежно від того, укладалися чи не укладалися у звітному періоді такі угоді.

За неподання, подання не у повному обсязі, подання з порушенням строків, з недостовірними відомостями або з помилками інформації на рієлтера накладається штраф у розмірі 510 грн. (повторно протягом року - 1020 грн.).

Планується об’єднати звітність з ПДФО та ЄСВ для зручності підприємців

Міністерство доходів і зборів планує вже найближчим часом  впровадити єдину звітність з податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Ця можливість неодноразово обговорювалася на зустрічах представників ділових кіл з керівництвом Міністерства та була підтримана керівником відомства Олександром Клименко.

Об’єднання звітності дозволить скоротити документообіг для підприємств та самозайнятих громадян, а також  зменшить для них витрати часу на виконання процедур сплати податків.

За дорученням Міністра, фахівці відомства розробили кілька варіантів об’єднання звітності, які виносяться на обговорення із громадськістю. Зокрема, експерти Міністерства пропонують уніфікувати не тільки документообіг, а й бази даних щодо платників ПДФО та ЄСВ. Що стосується безпосередньо об’єднаного звіту, то на розсуд підприємців виносяться два варіанти: приєднання відомостей про сплату ЄСВ до загальної декларації про доходи або, навпаки, внесення записів про нарахування ПДФО до звітності зі сплати єдиного внеску.

Фахівці Міністерства підкреслюють, що об’єднання звітності – це черговий крок у рамках реформи адміністрування єдиного соціального внеску, яка розпочалася із передачею у 2013 році цієї функції від Пенсійного фонду до Міністерства доходів і зборів України. У майбутньому Міністерство також планує розширити можливості для подачі об’єднаної звітності в режимі он-лайн.

Міністерство доходів і зборів закликає всіх зацікавлених представників громадськості до широкого обговорення запропонованих ініціатив. Пропозиції та зауваження щодо ініціативи Міндоходів просимо направляти на електронну адресу: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

Крім того, пропонуємо  взяти участь в анкетуванні щодо проекту нової форми звітності з ПДФО та ЄСВhttp://minrd.gov.ua/diyalnist-/dpa-i-gromadskist/gromadske-obgovorennya/mijvidomcha-ekspertna-rada-/130634.html.

Подання декларації при виїзді за кордон

Відповідно до Податкового кодексу платники податку - резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до органу Міндоходів за місцем проживання податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Орган Міндоходів протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку та відсутність податкових зобов’язань з цього податку.

Видана органом Міндоходів довідка, яка містить необхідну інформацію, надається до органів митного контролю під час перетину митного кордону і є підставою для проведення митних процедур.

Платники податків також мають можливість заповнити та направити декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет. Для користування цією послугою платнику потрібно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.

До кінця 2014 року можна надати органам Міндоходів

податкову декларацію на отримання податкової знижки

Податковим кодексом України передбачена можливість подання громадянами декларації про майновий стан і доходи з метою отримання податкової знижки. Для цього необхідно заповнити та подати до органів доходів і зборів області за місцем проживання річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію). Разом із декларацією подаються документи для підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки. Перелік таких витрат платника визначено статтею 166 Податкового кодексу України.

У разі якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

За інформацією управління оподаткування доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у Київському районі м. Одеси ГУ Міндоходів в Одеській області з початку року громадянами вже подано 23 декларації з метою отримання податкової знижки на суму 28,3 тис.грн.

Документи, які необхідні фізичній особі - підприємцю

для уникнення подвійного нарахування єдиного соціального внеску

З метою уникнення подвійного нарахування єдиного внеску, фізична особа підприємець, яка виконує роботи або надає послуги за цивільно-правовим договором іншим суб’єктам господарювання, надає копію документа, що підтверджує державну реєстрацію: виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, в якій зазначаються основні види діяльності (ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», зі змінами та доповненнями).

Як поновити втрачене повідомлення про взяття на облік платника ЄСВ

Порядком обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року №458 (далі – Порядок №458), не передбачено поновлення втраченого, зіпсованого або достроково зношеного Повідомлення про взяття на облік платника єдиного внеску (далі – Повідомлення).

Поряд з цим, у разі втрати або зіпсуття (зношення) Повідомлення платник єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) має право на отримання його дублікату. Необхідно звернутися із заявою до державного реєстратора і повторно отримати документ, що засвідчує реєстрацію у Єдиному державному реєстрі, в порядку, встановленому наказом Міністерства юстиції України від 14 грудня 2012 року №1846/5.

При цьому на Повідомленні та виписці з Єдиного державного реєстру, які видаються замість втрачених (зіпсованих, пошкоджених тощо), слово «Дублікат» не зазначається.

Новий довідник пільг

Міністерством доходів і зборів України 31.12.2013 р. затверджено новий довідник пільг станом на 01.01.2014 року:

- довідник №69/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету

- довідник №69/2 інших податкових пільг.

Зазначені документи застосовуються при заповненні Звіту про суми податкових пільг (додаток до Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2010 р. №1233).

Детальніше про це можна дізнатися на веб-порталі Міністерства доходів і зборів України http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/dovidniki-/

Основні методи визначення митної вартості імпортованих в Україну товарів

Визначення митної вартості товарів, які ввозяться в Україну відповідно до митного режиму імпорту, здійснюється за такими методами:

1. Основний – за ціною договору (контракту) щодо товарів, які імпортуються (вартість операції);

2. Другорядні:

- за ціною договору щодо ідентичних товарів;

- за ціною договору щодо подібних (аналогічних) товарів;

- на основі віднімання вартості;

- на основі додавання вартості (обчислена вартість);

- резервний.

Основним методом визначення митної вартості таких товарів є перший метод - за ціною договору (вартість операції).

Кожний наступний метод застосовується лише у разі, якщо митна вартість товарів не може бути визначена шляхом застосування попереднього методу відповідно до норм Митного кодексу України.

Нагадуємо, митною вартістю товарів, які переміщуються через митний кордон України, є вартість товарів, що використовується для митних цілей, яка базується на ціні, що фактично сплачена або підлягає сплаті за ці товари.

Порядок  визначення митної вартості товарів регулюється розділом ІІІ Митного кодексу України.

Термін подання звіту № 1ДФ за IV квартал 2013 года

ДПІ у Київському районі м. Одеси ГУ Міндоходів в Одеській області повідомляє, що звіт за формою № 1ДФ подають всі без винятку податкові агенти в разі нарахування сум доходів платнику податків протягом звітного періоду (пп. «б» п. 176.2 Податкового кодексу України).

Податковий розрахунок за ф. № 1ДФ подається  окремо за кожен квартал протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу. Якщо останній день строку подання податкового розрахунку припадає на вихідний чи святковий день, то останнім днем уважають операційний (банківський) день, що настає за вихідним чи святковим.

Граничний строк подання розрахунку за IV квартал 2013 року – 10 лютого 2014 року.

Коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель не змінився

Нормативну грошову оцінку земель станом на 01 січня 2014 за 2013 рік необхідно індексувати на коефіцієнт індексації, що дорівнює 1,0, який відповідно до пункту 289.2 статті 289 Податкового кодексу України розраховано виходячи з індексу споживчих цін за 2013 рік – 100,5%.

Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності. Юридичним особам-платникам плати за землю необхідно самостійно обчислити суму податку та подати декларацію за місцезнаходженням земельної ділянки не пізніше 20 лютого 2013 року. Аналогічні терміни визначені для фізичних осіб-підприємців, які орендують земельні ділянки державної або комунальної власності.

Слід пам’ятати, що платник може обрати варіант подання звітної податкової декларації з плати за землю щомісяця. У такому разі декларація подається протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

Нова форма декларації по платі за землю

Міндоходів наказом від 30.12.2013 р. №865 затвердило форму Податкової декларації по платі за землю (земельний податок чи/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності).

Нагадаємо, що платники плати з а землю (окрім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щорічно  станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року надають до відповідного  контролюючого органу за місцезнаходженням  земельної ділянки декларацію на поточний рік з розбиттям річної суми рівними частками по місяцях.

З набуттям чинності  наказу № 865 повинен втратити чинність наказ ДПАУ від 24.12.2010 р. № 1015 «Про затвердження форми Податкової декларації по платі за землю (земельний податок чи/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)».

Наказ набере чинності з дня офіційного опублікування.

Нова декларація – для платників фіксованого сільськогосподарського податку

Міністерство доходів і зборів України наказом від 30.12.2013 року №864 затвердило форму Податкової декларації з фіксованого сільськогосподарського податку.

Також визнано таким, що втратив чинність, наказ ДПАУ «Про затвердження форми Податкової декларації з фіксова ного сільськогосподарського податку» від 24.12.2010 р. № 1016.

Нагадаємо, що сільськогосподарські товаровиробники самостійно обчислюють суму податку щорічно станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року надають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням платника податків і місцем розташування земельної ділянки декларацію на поточний рік.

Наказ набере чинності з дня офіційного опублікування.

Податкова декларація на прибуток подається одночасно з фінансовим звітом

Згідно з п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Платники податку на прибуток – малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України (суб’єкти господарювання, у яких середня кількість працівників за рік не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 мільйонам євро), подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Слід зазначити, що форми фінансової звітності затверджено наказами Міністерства Фінансів України від 24.01.11 р. № 25 «Про внесення змін до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва"» та від 07.02.13 р. № 73 «Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 "Загальні вимоги до фінансової звітності"».

Таким чином, платники податку на прибуток – малі підприємства та юридичні особи, що відповідають критеріям, визначеним п. 154.6 ст. 154 Податкового кодексу (до 1 січня 2016 року застосовують ставку податку на прибуток 0 %), подають разом з річною податковою декларацією скорочену фінансову звітність, а саме:

– Баланс (ф. №1-м);

– Звіт про фінансові результати (ф. №2-м).

Всі інші платники до податкової декларації за рік подають:

– Баланс (Звіт про фінансовий стан) (ф. №1);

– Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) (ф. №2);

– Звіт про рух грошових коштів (ф. №3);

– звіт про власний капітал (ф. №4).

Визначено порядок оплати за використання митних формальностейВизначено порядок оплати за використання митних формальностейВ

Міндоходів затвердило Порядок справляння плати за виконання митних формальностей органами доходів і зборів поза місцем розташування цих органів або поза робочим часом, установленим для них.

Так, плата справляється:

- за митною декларацією на бланку єдиного адміністративного документа, що подається на паперовому носії, або за електронною митною декларацією, засвідченою електронним цифровим підписом;

- за уніфікованою митною квитанцією МД-1 - у разі виконання митних формальностей, які не передбачають подання митної декларації.

Платником плати є особа, на звернення якої було прийняте рішення про виконання митних формальностей поза місцем розташування органів доходів і зборів або поза робочим часом, установленим для них.

Сплата коштів здійснюється платниками до/або під час виконання митних формальностей органами доходів і зборів (Наказ Міндоходів від 16.12.2013 р. №804).

Увага! Новий інформаційний ресурс від Міністерства доходів і зборів України

З початку року на офіційному веб-порталі Міндоходів на заміну Єдиної бази податкових знань розпочав роботу новий загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс «З І Р».

Інформаційний ресурс складається з наступних розділів:

- Запитання - відповіді;

- Коментарі та пропозиції;

- Нормативні та інформаційні документи;

- Письмові консультації.

Інформація систематизована по напрямках: оподаткування, митна справа, єдиний соціальний внесок, електронний підпис.

ЗІР забезпечує можливість пошуку необхідної інформації по певному податку, напрямку, також для пошуку можливо використовувати ключові слова.

Ознайомитись з новим сервісом «З І Р» можна на веб-порталі Міндоходів України (http://zir.minrd.gov.ua/)

Підстави для проведення документальних позапланових перевірок

Відповідно до статті 78 Податкового кодексу України, прийнятими протягом 2013 року, документальна позапланова перевірка здійснюється за наявності хоча б однієї з таких обставин:

- за наслідками перевірок інших платників податків або отримання податкової інформації виявлено факти, що свідчать про можливі порушення платником податків податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, якщо платник податків не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на обов'язковий письмовий запит контролюючого органу протягом 10 робочих днів з дня отримання запиту;

- платником податків не подано в установлений законом строк податкову декларацію або розрахунки, якщо їх подання передбачено законом;

- платником податків подано контролюючому органу уточнюючий розрахунок з відповідного податку за період, який перевірявся контролюючим органом;

- виявлено недостовірність даних, що містяться у податкових деклараціях, поданих платником податків, якщо платник податків не надасть пояснення та їх документальні підтвердження на письмовий запит контролюючого органу протягом десяти робочих днів з дня отримання запиту;

- платником податків подано в установленому порядку контролюючому органу заперечення до акта перевірки або скаргу на прийняте за її результатами податкове повідомлення-рішення, в яких вимагається повний або частковий перегляд результатів відповідної перевірки або скасування прийнятого за її результатами податкового повідомлення-рішення у разі, коли платник податків у своїй скарзі (запереченнях) посилається на обставини, що не були досліджені під час перевірки, та об'єктивний їх розгляд неможливий без проведення перевірки. Така перевірка проводиться виключно з питань, що стали предметом оскарження;

- розпочато процедуру реорганізації юридичної особи (крім перетворення), припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, порушено провадження у справі про визнання банкрутом платника податків або подано заяву про зняття з обліку платника податків;

- платником подано декларацію, в якій заявлено до відшкодування з бюджету податок на додану вартість, за наявності підстав для перевірки та/або з від'ємним значенням з податку на додану вартість, яке становить більше 100 тис. гривень.

Про проведення документальної позапланової перевірки керівник контролюючого органу приймає рішення, яке оформлюється наказом. Право на проведення документальної позапланової перевірки платника податків надається лише у випадку, коли йому до початку проведення зазначеної перевірки вручено під розписку копію наказу про проведення документальної позапланової перевірки.

Зручності за допомогою електронного кабінету

ДПІ у Київському районі м. Одеси повідомляє, що для зручності та допомоги платнику у формуванні його податкових звітів та своєчасній сплаті коштів до бюджету на веб-порталі Міністерства доходів і зборів України працює онлай-сервіс – Електронний кабінет платника податків, за допомогою якого можна формувати податкову звітність.

Платники податків, які мають посилені сертифікати відкритих ключів та укладений договір про визнання електронних документів з контролюючим органом, мають змогу облаштувати своє персональне автоматизоване робоче місце в Електронному кабінеті. За допомогою Електронного кабінету платник може підготувати, заповнити і надіслати звітність в електронному вигляді та одразу ж отримати квитанцію про її прийняття (або неприйняття).

Зі свого робочого місця платники також можуть переглядати свої дані про стан розрахунків з бюджетом на конкретну дату та прогноз щодо платежів до кінця поточного року, користуватись «Календарем платника», який нагадуватиме про граничні терміни подання документів та сплати податків.

Увійти до Електронного кабінету можна за адресою kpp.minrd.gov.ua або за гіперпосиланням «Електронний кабінет платника податків» шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису.

Обговорюється Концепція декларування

На офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України продовжується публічне обговорення концепції реформи декларування доходів громадян.

Міністерством доходів і зборів України розроблена і представлена на розгляд та обговорення громадськості Концепція реформи, в основу якої покладені кращі світові практики декларування доходів та адміністрування податку на доходи фізичних осіб.

Загальне декларування доходів громадян – давня практика, поширена у всьому світі. Це необхідна умова для підвищення рівня податкової культури та фінансової освіти в суспільстві.

Звичайно, процес декларування стосуватиметься не кожного громадянина України. Тому, саме в ході сумісного  обговорення необхідно вибрати критерії для обмеження круга громадян,  які подаватимуть декларації.

Крім цього, з впровадженням в життя нової системи декларування доходів з'явиться об'єктивна можливість для поступового зниження податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Як наслідок - зниження навантаження на працедавців та  найнятих робітників.

Міндоходівцями опрацьовуються варіанти попереднього заповнення декларацій, розробляється спрощена форма декларації та планується її уніфікація з іншою звітністю, продовжують розширюватися можливості електронного декларування.

Такі реформи – це тривалий та ретельний процес. Але розпочинати його потрібно.

Обговорення Концепції реформи декларування доходів громадян здійснюється на форумі офіційного веб-порталу Міндоходів. Крім того, свої пропозиції Ви можете надійслати за електронною адресою: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 

 
 


АвторизацияСейчас 3 гостей онлайн

Наш опрос

Ответы на какие вопросы Вам наиболее интересно видеть в программе?